DOPOLDANSKE POGOVORNE URE – RAZREDNIKI

RAZRED  RAZREDNIK  DAN, URA (OD -DO) 
1.A Urška DolesPonedeljek, 12.15 – 13.00
1.B Mojca HribTorek, 12.25 – 13.10
1.C Ana Petelin GrubišičČetrtek,12.00-12.45
1.D Breda ČukTorek, 12.25 – 13.10
2.A Erna Dibitontotorek, 12.25 – 13.10
2.B Daša Plut Perhavectorek, 10.45 – 11.30
2.C Suzana Vrabecponedeljek,10.00-10.40
2.D Smiljana Bratužponedeljek, 11.35 –  12.20
3.A Maša Sadovskiponedeljek, 8.50 – 9.35
3.B Andreja Guličsreda, 12.20 – 13.10 
3.C Tadeja Bogdančetrtek, 2. šolska ura (9.55-10.40)
3.DAnja Sanaborpetek, 2. ura (8.50 – 9.35)
4.A Ines Dobecsreda, 3. ura (9.55 – 10.40)
4.B Marjetka Vičičsreda, 8.00 – 8.45
4.C Suzana Čehovin Verčtorek, 4. šol.ura (10.45 – 11.30)
5.A Veronika Norčičtorek, 1. šol. ura (8.00 – 8.45)
5.B Maja Čehčetrtek, 3. šolska ura (9.55-10.40)
5.C Eleonora Stanić Ostrouška petek, 4. šolsko uro (10.40- 11.30)
5.D Mateja Jerinapetek, 3. šolska ura (9.55 – 10.40)
5.EVesna Perhavectorek, 8.50 – 9.35
6.A Jasmina MartiniČetrtek, 4. ura (10.45 – 11.30)
6.B Monika Gecčetrtek, 3. šolska ura (9.55-10.40)
6.C Katja Širca Ilinčičpetek, 8.50-9.35
6.D Blaž Gecponedeljek, 3. šolska ura (9.55 – 10.40)
6.EKatja Trampužtorek, 4. šol.ura (10.45 – 11.30)
7.A  Uroš Cejponedeljek, 4. šolska ura (10.45 – 11.30)
7.B Mojca Gecsreda, 10.45-11.30
7.C Nuša Pangosčetrtek, 6. ura (12:25:13:10)
7.D Katja Orelsreda, 4. ura (10.45 – 11.30)
8.A Špela Orelsreda, 3. ura (9.55 – 10.40)
8.B Blanka Jamšek torek, 3. ura (9.55 – 10.40)
8.C Maja Mržekčetrtek, 2. šolska ura (8.50 – 9.35)
8.D Katarina Kovačsreda, 8.50 – 9.35
9.A Irena Fabčičtorek, 9.55 – 10.40
9.B Ester Trobectorek, 11.35 – 12.20
9.C Marija Štekar KošutaSreda, 10.45 – 11.30
9.D  Tanja Pangerc Žnidaršičponedeljek, 10.45 – 11.30
9.ENeža Pahorpetek, 3. ura (9.55-10.40)
Lokev 
1. in 2. razred  Petra MislejČetrtek, 12.25 – 13.10
3. in 4.razredBarbara StarcČetrtek, 12.25 – 13.10

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE  NERAZREDNIKI 

Nerazrednik Poučuje Dan, ura od – do 
Smiljana PavletičMatematikaPetek, 10.45 – 11.30 
Danilo Ravbargeografijaponedeljek, 9.55 -10.40
Tatjana Škabar Marjanovičmatematikatorek, 8.00 – 8.45
Vesna SovdatUčiteljica PB 2.DBponedeljek, 11.35-12.20
Darja Matevljičzgodovinatorek, 9.55-10.40
Vesna Muha Sladoješporttorek, 11.35 – 12.20
Zoran PejićNRA, UBE, MME, ROMtorek, 9.55-10.40
Konrad Božeglavšportsreda, 9.55 – 10.40
Dijana ČokUčiteljica PB Lokevsreda, 10.45 – 11.30
Mateja MelanLikovna umetnost, LS2, LS3torek, 8.50 – 9.35
Vesna MalovecUčiteljica PB 1.Dponedeljek, 10:45 – 11:30
Matej MaverUčitelj športatorek, 9.55-10.40
Karmen Tavčaručitelj DSPtorek, 11.35 – 12.20
Urška Žerjalučiteljica PBsreda, 10.45 – 11.30
Ljubica Benčičučiteljica PBčetrtek, 11.35 – 12.20
Ivana Kočevaručiteljica OPBtorek, 11.35 – 12.20
Teja Filipčičučitelja NIP TJA in TJA (2. in 3. razred)sreda, 10.45 – 11.30
Nada Ledereručiteljica PBsreda 11.35 – 12.20
Vesna Reneručiteljica PBčetrtek, 10.45- 11.30
Igor MedenUčitelj športatorek, 10.45-11.30
Silvija OvenNAR, TIT, GOSpetek, 9.55 – 10.40
Lucijana RebecMAT, TITtorek, 8.50 – 9.35
David Kunstek KneževičSLO, učenci tujcisreda, 10:55 – 11:40
Nadja Vovk1.c – druga strokovna delavkačetrtek, 12.00 – 12.45
Katja Guštin1.a – druga strokovna delavkaponedeljek, 12.15 – 13.00
Helena Škabar Tučka1.d – druga strokovna delavkatorek, 12.25–13.10
Miloš  ŠkapinTITčetrtek, 8.50 – 9.35
Marina PaljkTJA na RSsreda 11.35 – 12.20
Katarina Weberitalijanščinasreda, 9.55 – 10.40

POPOLDANSKE POGOVORNE URE

DATUMI SKUPNIH GOVORILNIH UR ZA ŠOL. L. 2022-23
Ponedeljek od 17.00 do 18.00

Ponedeljek; 3. 10. 2022
Ponedeljek; 7. 11. 2022
Ponedeljek; 5. 12. 2023
Ponedeljek; 9. 1. 2023
Ponedeljek; 13. 2. 2023
Ponedeljek; 6. 3. 2023
Ponedeljek; 3.  4. 2023
Ponedeljek; 8. 5. 2023
Ponedeljek; 5. 6. 2023
RAZRED RAZREDNIK PREMET, KI GA POUČUJEPROSTOR/UČILNICA
6.A Jasmina MartiniSLJ, ŠI3329
6.B Monika GecSLJ204
6.C Katja Širca IlinčičTJA206
6.D Blaž GecŠPOjedilnica
6.EKatja TrampužMAT, GOSjedilnica
7.A  Uroš CejGUMjedilnica
7.B Mojca GecTJAjedilnica
7.C Nuša PangosLUM, LS1, ŽUU302
7.D Katja OrelSLJjedilnica
8.A Ivana KočevarSLJjedilnica
8.B Blanka JamšekTJA310
8.C Maja MržekIT311
8.D Katarina KovačMAT, FIZ312
9.A Irena FabčičGEO, DKE309
9.B Ester TrobecTJA205
9.C Marija Štekar KošutaSLJ308
9.D  Tanja Pangerc ŽnidaršičKEM, BIO314
9.ENeža PahorNAR, BIO, GOS305
Smiljana PavletičMAT207
Danilo RavbarGEO202
Tatjana Škabar MarjanovičMAT345
Darja MatevljičZGOJedilnica
Vesna Muha SladojeŠPOjedilnica
Zoran PejićRAČ
Konrad BožeglavŠPOjedilnica
Mateja MelanLUM, LS2, LS3301
Matej MaverŠPOjedilnica
Igor MedenŠPOjedilnica
Silvija OvenGOS, TEH, NARjedilnica
Lucijana RebecMAT, TITjedilnica
David Kunstek KneževičSLJjedilnica
Vanja SakelšekZGOJedilnica
Soraja Žerjal GvardjančičBIO, NARkabinet 248
Katarina WeberII 1jedilnica