Dopoldanske pogovorne ure  razredniki

RAZRED  RAZREDNIK  DAN, URA (OD -DO) 
1.A Urška DolesPonedeljek, 12.15 – 13.00
1.B Mojca HribTorek, 12.25 – 13.10
1.C Ana Petelin GrubišičČetrtek,12.00-12.45
1.D Breda ČukTorek, 12.25 – 13.10
2.A Erna Dibitontotorek, 12.25 – 13.10
2.B Daša Plut Perhavectorek, 10.45 – 11.30
2.C Suzana Vrabecponedeljek,10.00-10.40
2.D Smiljana Bratužponedeljek, 11.35 –  12.20
3.A Maša Sadovskiponedeljek, 8.50 – 9.35
3.B Andreja Guličsreda, 12.20 – 13.10 
3.C Tadeja Bogdančetrtek, 2. šolska ura (9.55-10.40)
3.DAnja Sanaborpetek, 2. ura (8.50 – 9.35)
4.A Ines Dobecsreda, 3. ura (9.55 – 10.40)
4.B Marjetka Vičičsreda, 8.00 – 8.45
4.C Suzana Čehovin Verčtorek, 4. šol.ura (10.45 – 11.30)
5.A Veronika Norčičtorek, 1. šol. ura (8.00 – 8.45)
5.B Maja Čehčetrtek, 3. šolska ura (9.55-10.40)
5.C Eleonora Stanić Ostrouška petek, 4. šolsko uro (10.40- 11.30)
5.D Mateja Jerinapetek, 3. šolska ura (9.55 – 10.40)
5.EVesna Perhavectorek, 8.50 – 9.35
6.A Jasmina MartiniČetrtek, 4. ura (10.45 – 11.30)
6.B Monika Gecčetrtek, 3. šolska ura (9.55-10.40)
6.C Katja Širca Ilinčičpetek, 8.50-9.35
6.D Blaž Gecponedeljek, 3. šolska ura (9.55 – 10.40)
6.EKatja Trampužtorek, 4. šol.ura (10.45 – 11.30)
7.A  Uroš Cejponedeljek, 4. šolska ura (10.45 – 11.30)
7.B Mojca Gecsreda, 10.45-11.30
7.C Nuša Pangosčetrtek, 6. ura (12:25:13:10)
7.D Katja Orelsreda, 4. ura (10.45 – 11.30)
8.A Špela Orelsreda, 3. ura (9.55 – 10.40)
8.B Blanka Jamšek torek, 3. ura (9.55 – 10.40)
8.C Maja Mržekčetrtek, 2. šolska ura (8.50 – 9.35)
8.D Katarina Kovačsreda, 8.50 – 9.35
9.A Irena Fabčičtorek, 9.55 – 10.40
9.B Ester Trobectorek, 11.35 – 12.20
9.C Marija Štekar KošutaSreda, 10.45 – 11.30
9.D  Tanja Pangerc Žnidaršičponedeljek, 10.45 – 11.30
9.ENeža Pahorpetek, 3. ura (9.55-10.40)
Lokev 
1. in 2. razred  Petra MislejČetrtek, 12.25 – 13.10
3. in 4.razredBarbara StarcČetrtek, 12.25 – 13.10

Dopoldanske pogovorne ure – Nerazredniki

Nerazrednik Poučuje Dan, ura od – do 
Smiljana PavletičMatematikaPetek, 10.45 – 11.30 
Danilo Ravbargeografijaponedeljek, 9.55 -10.40
Tatjana Škabar Marjanovičmatematikatorek, 8.00 – 8.45
Vesna SovdatUčiteljica PB 2.DBponedeljek, 11.35-12.20
Darja Matevljičzgodovinatorek, 9.55-10.40
Vesna Muha Sladoješporttorek, 11.35 – 12.20
Zoran PejićNRA, UBE, MME, ROMtorek, 9.55-10.40
Konrad Božeglavšportsreda, 9.55 – 10.40
Dijana ČokUčiteljica PB Lokevsreda, 10.45 – 11.30
Mateja MelanLikovna umetnost, LS2, LS3torek, 8.50 – 9.35
Vesna MalovecUčiteljica PB 1.Dponedeljek, 10:45 – 11:30
Matej MaverUčitelj športatorek, 9.55-10.40
Karmen Tavčaručitelj DSPtorek, 11.35 – 12.20
Urška Žerjalučiteljica PBsreda, 10.45 – 11.30
Ljubica Benčičučiteljica PBčetrtek, 11.35 – 12.20
Ivana Kočevaručiteljica OPBtorek, 11.35 – 12.20
Teja Filipčičučitelja NIP TJA in TJA (2. in 3. razred)sreda, 10.45 – 11.30
Nada Ledereručiteljica PBsreda 11.35 – 12.20
Vesna Reneručiteljica PBtorek, 11.35- 12.20
Igor MedenUčitelj športatorek, 10.45-11.30
Silvija OvenNAR, TIT, GOSpetek, 9.55 – 10.40
Lucijana RebecMAT, TITtorek, 8.50 – 9.35
David Kunstek KneževičSLO, učenci tujcisreda, 10:55 – 11:40
Nadja Vovk1.c – druga strokovna delavkačetrtek, 12.00 – 12.45
Katja Guštin1.a – druga strokovna delavkaponedeljek, 12.15 – 13.00
Helena Škabar Tučka1.d – druga strokovna delavkatorek, 12.25–13.10
Miloš  ŠkapinTITčetrtek, 8.50 – 9.35
Marina PaljkTJA na RSsreda 11.35 – 12.20
Katarina Weberitalijanščinasreda, 9.55 – 10.40